Czym jest coaching?

Czym jest Coaching?

Coaching  to partnerstwo, gdzie dwóch podróżników jest zaangażowanych w podróż, która doprowadza ich do obranego celu. 
 

Inaczej mówiąc coaching jest procesem „pomagania” drugiej osobie, mającym na celu dotarcie do jej szczytowych możliwości. Proces coachingowy wzmacnia także indywidualny, stały i kompleksowy rozwój  kompetencji człowieka.

Celem każdego coachingu jest uświadomienie osobie uczestniczącej w procesie, że tak naprawdę ma wybór i może wybrać różne sposoby myślenia.

„Coach pracuje z klientami, aby przy pomocy procesu szybko, znacząco i trwale poprawili swoją efektywność w życiu osobistym i zawodowym. Jedynym celem coacha jest praca nad tym, aby klient rozwinął cały swój potencjał – tak jak go sam zdefiniuje”. – J. Roger


Dzięki sesjom coachingu możesz dobrze wykorzystać swoje możliwości!

Coaching biznesowy - dla przedsiębiorców i manadżerow

Ukierunkowany jest na rozwój sprawności biznesowej, optymalizacji procesów zarządczych, a także pracę nad celami i rezultatami biznesowymi. 

Dla kogo?

Ten rodzaj coachingu przeznaczony jest szczególnie dla firm i przedsiębiorców, a także menedżerów i specjalistów na różnych etapach rozwoju zawodowego.

Coaching osobisty - life coaching

Jest to proces, który koncentruje się na rozwoju osobistym i zmianie w życiu prywatnym, czy też skupia się na osiągnięciu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, dając uczestnikowi głęboki wgląd w siebie.

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, które odczuwają gotowość do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

 

Coaching kariery - zawodowy

Związany jest przede wszystkim z określeniem celów i rozwojem kariery zawodowej. Proces coachingowy pomaga w zrozumieniu, jaki kierunek w życiu zawodowym jest dla klienta odpowiedni i jak można przejść przez proces zmiany.

Dla kogo?

Dla osób, które chcą wprowadzić istotne zmiany w swoim życiu zawodowym.

Chcesz poprawić lub wzmocnić swoje wyniki?

Umów się na darmową sesję i sprawdź czy coaching jest dla Ciebie!

a.longosz@adrianlongosz.pl

+48 505 464 578

Znajdź mnie na:

Umów się na sesję wstępną! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługi i rozwój Adrian Longosz w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Zostałem/a poinformowany/a, że mogę cofnąć zgodę w każdym czasie, a dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.